Jdi na obsah Jdi na menu
 


LVT Luková 2010

18. 7. 2010

*****************************************************************************************************

          ************************************************************************

 

ObrazekObrazekObrazek

 

 

Letos jsem se už potřetí zůčastnila letního výcvikového tábora v Lukové, který pořádá pan Libor Helleport.

Znova se tu sešla stará dobrá parta, kterou letos doplnilo i pár nováčků.

Již tradičně tu probíhal intenzívní výcvik - každý den poslušnost nebo stopa doplněné nácvikem obran, které byly 2x denně. Pro pejsky docela záběr...

Táborníci byli rozděleni do 4 družstev pod vedením výcvikářů : Hanky Moukové, Katky Makovské, Iva Eichlera a Anety Křesalové.

Já a moji pesani jsme byli zařazeni zase do Hančina družstva a opět jsme byli moc spokojeni s jejím vedením a přístupem.

Jako každý rok se tu Libor věnoval začínajícím i pokročilým figurantům - vloni jsem toto velmi chválila a i letos musím pochválit: tento obětavý "blázen", který mladým klukům umožní takto intenzívně a s takovým počtem psů různých plemen sbírat zkušenosti, ten si zaslouží opravdu uznání a pochvalu!!! Zkušenosti kluci sbírají pod pečlivým dohledem zkušenějších a myslím si, že jsme byli všichni spokojeni a nikdo si tu psa nepokazil. Ba naopak - všichni si obrany pochvalovali...Figuranti se snažili a i v horku, které panovalo podávali super výkony a zbyla jim i energie na srandičky - klobouk dolů kluci - jste jedničky!!!

Ale netrávili jsme všechen čas jen výcvikem - bafani si taky museli odpočinout, takže volného času bylo dost. Díky nádhernému počasí jsme se letos jezdili koupat do krásného přírodního koupaliště v Lanškrouně, byli jsme si zahrát bowling, něktří z nás se řádně rozhýbali až do rána na diskotéce a s Hankou a Sašou jsme stihli i vyjížďku na koních.

Zkrátka paráda!!!

K pohodě a spokojenosti přispěli i členové ZKO Luková, kteří se o nás vzorně starali - jmenovitě musím poděkovat hlavně manželům Řehákovým -Dana tu trávila celé dny a to co pan Řehák vařil - to byly samé dobroty.  Velký dík patří i Míši v kantýně, která nás trpělivě obsluhovala dokud jsme nešli spát -  a že to většinou bylo i dost pozdě....

Chtěla bych tu poděkovat i fotografům, díky kterým máme plno úžasných fotek - fotila Magdalena Bracka, Aneta Křesalová a pejska mi přijel vyfotit i Michal Švancara od nás ze cvičáku. Pan Boguslaw Chmiel, polský posuzovatel exteriéru NO mi tu dokázal, že snad každý pes se dá postavit do výstavního postoje tak, že vypadá...dokonce mi to i vysvětlil a ukázal co a jak - prostě super a děkuju moc!

Nebudu se už moc rozepisovat - kdo tam byl ten ví a kdo tam nebyl...má smůlu a jeho chyba....

No zkrátka to byl zas bezvadnej týden a myslím, že nejsem sama kdo se už strašně těší na příští rok.

 TAKŽE ZA ROK AHOJ V LUKOVÉ!!!